Prynada
UA RU

10 лютого – виступ Тетяни Кулі

Ми вирішили додати в звичайний вечір суботи 10 лютого трішечки романтики: чаруючий спів Тані Кулі, найсвіжіші морські афродізіаки, прохолодне ігристе та тепле мерехтіння свічок. Не дарма гості кажуть, що Prynada Ukrainian Cafe – це ідеальне місце для побачень та романтичних зустрічей.

Початок о 20:00

Бронюйте столики за телефоном 067 010 86 88 і чекаємо на Вас за адресою Героїв Сталінграду, 24.

 

Тетяна Куля – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Тетяна виконує захоплюючий та незвичайний вокальний репертуар, до якого входять кращі зразки класичної та модерної вокальної музики різних країн та епох, українські народні пісні, духовна та джазова музика, твори сучасних українських композиторів. Автори надають співачці право прем`єрного виконання, що свідчить про непересічне творче обдарування та професійну зрілість виконавиці. Виконавській манері Тетяни Куля притаманне самобутнє проникливе розкриття художнього образу, високий професіоналізм, артистизм, тонке чуття та розуміння стильових особливостей виконуваної музики. Співачка має неповторний вокальний стиль, сповнений надзвичайного ліризму.

Тетяна одна з тих нечисленних співачок, які демонструють розкішне звучання, яскраве емоційне забарвлення голосу, радісну піднесеність та палку пристрасть співу на сольних концертах, виступах з камерними ансамблями, хорами та оркестрами перед найвибагливішою аудиторією слухачів. Сила, широта діапазону, глибина та блиск її голосу викликають захоплення так само, як і оригінальність інтерпретації, новаторське осмислення музики. Виступи співачки завжди проходять із незмінним успіхом у слухачів та отримують позитивні відгуки.

Авторська кухня, унікальні коктейлі, найкращі кальяни, романтична атмосфера та магнетичний вокал Тані Кулі – це бездоганна квінтесекнція Вашої ідеальної п’ятниці. Завітайте і переконайтеся!

© 2017 Prynada. Розроблено в DEV.JAM