Prynada
UA RU

Жива музика в Prynada Ukrainian Cafe

Кожної п’ятниці та суботи, в “Prynada Ukrainian Cafe” з 20:00 маєте можливість послухати живу музику (live voice, інструментальні та інструментально-вокальні гурти), а з 21:00 естафету приймає наш резидент DJ RomaNich зі своїми оригінальними реміксами сучасних та народних українських пісень!

У квітні запрошуємо на такі виступи

Дата

Гурт

Час

5 травня (п’ятниця) ElevenMusic 20:00
6 травня (субота) Oleksa MED 20:00
12 квітня (п’ятниця) Ігор Грохоцький 20:00
13 квітня (субота) Oleksa MED 20:00
19 квітня (п’ятниця) ? 20:00
20 квітня (субота) Таня Куля 20:00
26 квітня (п’ятниця) Таня Куля 20:00
27 квітня (субота) Oleksa MED 20:00

Spirit Band

Це творча суміш хітів lounge, pop, jazz, bossa nova, soul музики, та авторських пісень у стилі електро-поп, сучасних бітбокс ритмів, европейського вокалу та фірмової гітари. Ми любимо музику душею – і якісно її подаємо.

Тетяна Куля

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Тетяна виконує захоплюючий та незвичайний вокальний репертуар, до якого входять кращі зразки класичної та модерної вокальної музики різних країн та епох, українські народні пісні, духовна та джазова музика, твори сучасних українських композиторів. Автори надають співачці право прем`єрного виконання, що свідчить про непересічне творче обдарування та професійну зрілість виконавиці. Виконавській манері Тетяни Куля притаманне самобутнє проникливе розкриття художнього образу, високий професіоналізм, артистизм, тонке чуття та розуміння стильових особливостей виконуваної музики. Співачка має неповторний вокальний стиль, сповнений надзвичайного ліризму.

Тетяна одна з тих нечисленних співачок, які демонструють розкішне звучання, яскраве емоційне забарвлення голосу, радісну піднесеність та палку пристрасть співу на сольних концертах, виступах з камерними ансамблями, хорами та оркестрами перед найвибагливішою аудиторією слухачів. Сила, широта діапазону, глибина та блиск її голосу викликають захоплення так само, як і оригінальність інтерпретації, новаторське осмислення музики.  Виступи співачки завжди проходять із незмінним успіхом у слухачів та отримують позитивні відгуки.

Олександр Мамедов

музикант, якого більше знають під іменем Oleksa МЕД. Займається музикою з 11 років, виріс у місті Івано-Франківську, в сім’ї професійного гітариста. З раннього дитинства переспівував пісні різних виконавців, а у 21 рік почав створювати власні композиції. Oleksa МЕД не перекладається на російську, це чисто український проект. Кожен виступ — це подія, яку хочеться повторити ще раз. У всьому, що відбуватиметься буде зміст.

Ігор Грохоцький

В минулому гравець «Динамо», тепер фк ”Маестро”(зірковий футбольний клуб), переможець ”Голос Країни. Перезавантаження”, переможець міжнародного музичного конкурсу в Баку”Youthvision 2016″. Позитивний, світлий та талановитий хлопчина, що з кожним днем досягає своєї мети, підкорює серця шанувальників та гори, що ведуть до перемоги над самим з собою.

© 2017 Prynada. Розроблено в DEV.JAM