12 Березня

PRYNADA фотозвіт 14.02

Деталі

День закоханих в ресторані Prynada Ukrainian Cafe Якщо не знайшли свою фотографію в альбомі – напишіть нам і ми відправимо вам повний фотозвіт.

02 Березня

8 березня у Prynada Ukrainian Cafe

Деталі

Хочемо трішки додати концептуальності Принади цьому дню , додавши легкої романтики, яка плавно переходитиме в запальну вечірку.

15 лютого – Юрій Самовілов

Деталі

15 лютого, в Prynda Ukrainian Cafe для вас буде виступати хлопець, голос якого неможливо забути почувши його одного разу – Юрій Самовілов цієї суботи.

Фотозвіт “Літературний вечір”

Деталі

Атмосфера легкості і безтурботності відчув кожен гість, який був в цей вечір з нами. Якщо не знайшли свою фотографію в альбомі – напишіть нам і ми відправимо вам повний фотозвіт.

26 Січня

PRYNADA фотозвіт за 18.01.

Деталі

Веселі, красиві та особливі наші! Якщо не знайшли свою фотокартку у альбомі – напишіть нам і ми відправимо вам повний фотозвіт.

17 Червня

21 червня — Open Hearts

Деталі

Ліричний виступ дуету бандуристок “Open hearts” в Prynada Ukrainian Cafe зробить ваш вечір атмосферним і затишним.

16 Червня

22 червня — Юрій Самовілов

Деталі

Цієї субботи за ваш музичний настрій піклуватиметься Юрій Самовілов – музикант, що виконує кавер-версії сучасних поп та рок хітів.

03 Червня

Фотозвіт з 1 червня

Деталі

Дякуємо за щирі посмішки, емоції і сльози щастя! Для нас велика честь і подяка – можливість ставати частиною ваших найважливіших моментів життя!

11 Квітня

Фотозвіт з 6 квітня

Деталі

Дякуємо за щирі посмішки, емоції і сльози щастя! Для нас велика честь і подяка за можливість ставати частиною ваших найважливіших моментів життя!