Prynada

15 червня – Таня Куля

Виступ чарівною резидента Тані Кулі.

З 22.00 запрошуємо всіх бажаючих поспівати і потанцювати в нашому караоке.

Замовляйте столики за телефоном (067) 010 86 88. Чекаємо вас!

Тетяна Куля – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Тетяна виконує захоплюючий та незвичайний вокальний репертуар, до якого входять кращі зразки класичної та модерної вокальної музики різних країн та епох, українські народні пісні, духовна та джазова музика, твори сучасних українських композиторів. Автори надають співачці право прем`єрного виконання, що свідчить про непересічне творче обдарування та професійну зрілість виконавиці. Виконавській манері Тетяни Куля притаманне самобутнє проникливе розкриття художнього образу, високий професіоналізм, артистизм, тонке чуття та розуміння стильових особливостей виконуваної музики. Співачка має неповторний вокальний стиль, сповнений надзвичайного ліризму.

Тетяна одна з тих нечисленних співачок, які демонструють розкішне звучання, яскраве емоційне забарвлення голосу, радісну піднесеність та палку пристрасть співу на сольних концертах, виступах з камерними ансамблями, хорами та оркестрами перед найвибагливішою аудиторією слухачів. Сила, широта діапазону, глибина та блиск її голосу викликають захоплення так само, як і оригінальність інтерпретації, новаторське осмислення музики. Виступи співачки завжди проходять із незмінним успіхом у слухачів та отримують позитивні відгуки.

Авторська кухня, унікальні коктейлі, найкращі кальяни, романтична атмосфера та магнетичний вокал Тані Кулі – це бездоганна квінтесекнція Вашої ідеальної суботи. Завітайте і переконайтеся!

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

просп. Героїв Сталінграду, 24
+38 (067) 010 86 88

ЧАСИ РОБОТИ

пн-нд: з 12:00 до 22:00
Prynada Ukrainian Cafe
Доставка їжі
© 2021 Український ресторан Prynada. Розробка сайту - Jam