Prynada

Караоке на Оболоні

Перше інтелігентне караоке на Оболоні

Кожної п’ятниці та суботи з 21:00 до 02:00 танцюємо та співаємо від душі, в першому інтелігентному караоке столиці.

Хто, як не ми, українці, полюбляємо співати і робимо це найкраще? У сучасному світі вже нікого не здивуєш караоке, але ми спробуємо створити інтелігентне караоке для інтелігентних людей. Співай натхненно, з душею та насолодою.
Що ж такого унікального у нашому проекті? Що робить його інтелігентним, спитаєте Ви?
Відповідь така: ми підійшли до створення цього проекту натхненно і з душею…

Більше 54 000 пісень

Хочемо, аби наші гості обирали нас і отримували максимальне задоволення від співу. Саме тому ми провели ревізію і відібрали найкращі пісні, прибравши ті, що вже встигли надокучити (це ще один привід вивчати нові композиції).

Ще однією фішкою, якщо так можна висловитись, нашого проекту є його «солов’їність») Що це? Все просто: у нас україномовне караоке, бо наша мова така чарівна, мелодійна і ніжна! Виконуйте українські пісні та отримуйте подарунки. Ми ні в якому разі не забороняємо співати іншими мовами світу, оскільки з новою караоке-системою є можливість виконувати пісні англійською, німецькою, італійською і навіть казахською мовами! Розширюйте свої музичні горизонти разом з нами!

Найновіша караоке-система Evolution Pro 2

Виконувати композицію в супроводі оригінального кліпу – це особливе задоволення. В караоке-систему Evolution Pro 2 додано більше 6000 музичних відеокліпів, синхронізованих з караоке-фонограмами. Повне занурення слухачів в атмосферу концерту гарантоване!

Досконале звучання голосу! Максимальна функціональність! Ультрасучасна інтелектуальність. Все це – про новітню систему караоке Evolution Pro 2, якій на даний момент немає рівних!

Доставка їжі
© 2021 Український ресторан Prynada. Розробка сайту - Jam