Prynada
UA RU

Ваше свято в Prynada Ukrainian Cafe

Новий заклад на Оболоні – ресторан «Prynada Ukrainian Cafe» пропонує організацію банкетів будь-якого формату для всіх бажаючих: корпоративи, фуршети, дні народження, весілля, ділові зустрічі, конференції, презентації, дитячі свята, майстер-класи.

Банкети будь-якого формату

Зала «Петриківка»

Зала «Петриківка» ідеально підходить для святкування заходів з великою кілткістю запрошенних гостей. Примітна особливість і головна прикраса цієї зали- є справжній петриківський розпис на стелі та інших предметах декору, виконаний у сучасних, актуальних кольорах. Також в цій залі є професійна апаратура, яка надає можливість створювати будь-який музичний настрій до Вашого свята: живий вокал, виступи диджея, виступи музичніх гуртів.
Бенкети в залі «Петриківка» доступні для 80 гостей, фуршети – для 140 персон.

ЗАЛА «Вишиванка»

Ще один гідний уваги зал – «Вишиванка», який сподобається всім любителям святкуваннь в тісному колі родичів та друзів. Це окрема зала з цікавим та затишним інтерьером. Професійна апаратура надають можливість проведення караоке та запальних танців, які гарантують піднесений настрій та незабутні спогади про захід. Кількість персон для бенкету – 35-40 осіб при посадці «острівцями», для фуршету – 50-60 осіб.

ЛІТНЯ ТЕРАСА

В теплу пору року, перш за все, для комфортного відпочинку ми пропонуємо гостям розташуватись на нашій мальовничій літній терасі із затишною лаунж зоною. Поряд з терасою знаходиться чудова галявина для проведення виїздіх церемоній.
Також поруч із терасою знаходиться дитяча зона з батутом.
Кількість персон для банкету – 30- 35осіб (при посадці «острівцями» – 45 осіб), для фуршету – 50-60 осіб.
© 2017 Prynada. Розроблено в DEV.JAM