Prynada

Ваш банкет в Prynada Ukrainian Cafe

Автентичний заклад з бункером-укриттям в підвалі на Оболоні – ресторан «Prynada Ukrainian Cafe» пропонує організацію банкетів будь-якого формату для всіх бажаючих: корпоративи, фуршети, дні народження, весілля, ділові зустрічі, конференції, презентації, дитячі свята, майстер-класи. Без перерви на блекаути, адже працюємо з генератором.

Зала «Петриківка»

Зала «Петриківка» ідеально підходить для святкування заходів з великою кілткістю запрошенних гостей. Примітна особливість і головна прикраса цієї зали- є справжній петриківський розпис на стелі та інших предметах декору, виконаний у сучасних, актуальних кольорах. Також в цій залі є професійна апаратура, яка надає можливість створювати будь-який музичний настрій до Вашого свята: живий вокал, виступи диджея, виступи музичніх гуртів.
Бенкети в залі «Петриківка» доступні для 80 гостей, фуршети – для 100 персон.

ЗАЛА «Вишиванка»

Ще один гідний уваги зал – «Вишиванка», який сподобається всім любителям святкуваннь в тісному колі родичів та друзів. Це окрема зала з цікавим та затишним інтерьером. Професійна апаратура надають можливість проведення караоке та запальних танців, які гарантують піднесений настрій та незабутні спогади про захід. Кількість персон для бенкету – 35-40 осіб при посадці «острівцями», для фуршету – 50-60 осіб.

ТЕРАСА

Для комфортного відпочинку ми пропонуємо гостям розташуватися на нашій оновленій всесезонной терасі, на якій тепер ще розташувалася затишна дитяча кімната з безліччю девайсів для діток. Поруч з терасою знаходиться чудова галявина для проведення виїзних церемоній.

Кількість персон для банкету — 45-50 чол. (При посадці «острівцями» — 45 осіб), для фуршету — 60-70 осіб

Зала "Витинанка"

Грайлива симетрія, ніжні кольори та гармонійне поєднання культурного спадку з сучасними тенденціями, які філігранно вписалися в дизайні нової зали нашого ресторану.
Зала "Витинанка" розрахована для компанії до 25 персон та складається з:
• Банкетної зони, стіни якої оздоблені вишуканим мереживом ручної роботи та яка максимально комфортно розмістить гостей за святковим столом;
• Лаунж-зони з м’якими диванами та місцем, де можна встановити фотозону, медійне обладнання чи організувати диско-караоке.

Відгуки про банкети

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

просп. Володимира Івасюка, 24
+38 (067) 010 86 88

ЧАСИ РОБОТИ

пн-нд: з 12:00 до 22:30
Prynada Ukrainian Cafe
Доставка їжі
© 2021 Український ресторан Prynada. Розробка сайту - Jam