Prynada

Найкращий кальян на Оболоні

У нас доволі часто запитують: чому в українському ресторані курять кальяни?

У нас є багато цікавих історій на цю тему. І про запорожських козаків, які не уявляли свого життя без люльки та запашного тютюну. І про те, як неймовірно переплітаються історичні факти, щодо впливу Османської імперії на формування деяких культурних традицій України.

Кальянна карта

Пн-Нд кальяни з 14.00

ТабакГрн
Jibiar | Serbetli305

Tangiers | 4.20 | Darkside

355

 

Фруктові чаші
Грейпфрут+100
Ананас+250
Яблуко+50
Добавки
Молоко+30
Доха | Абсент+100

 

Дизайнерські кальяни

Насолодитися розкішним дизайнерським кальяном від українського бренду 2х2, а також отримати задоволення від неймовірно насичених міксів від майстрів HighHookahLab, відтепер можна в самому серці Оболоні в «Prynada Ukrainian Cafe».

Дизайн кальянів поєднує в собі дерево ясена, нержавіючу сталь і поліацеталь. Оригінальне продування, яке дозволяє випускати дим через отвори в вигляді кілець розташовані по колу у верхній частині основи. Блюдце має стильне гравіювання.

Найкращий табак для кальяну

Філософія куріння кальяну, на наш погляд, більше не в тому «як» ми куримо, а в тому «що» ми куримо. Готуючи кальян ми прагнемо досягти якісного продукту, використовуючи професійне обладнання і якісний тютюн для кальяну.

Ми відібрали топ-5 марок тютюну: 4.20, Unity, Tangiers, Darkside, Jibiar.

Ціна кальяну залежить від обраного вами тютюну: Jibiar — 305 грн. 4.20, Tangiers, Unity — 355 грн

Ми відібрали топ-5 марок тютюну: 4.20, Unity, Tangiers, Darkside, Jibiar. В наявності більше 32 смаків.

Найчастіше кальян гірчить від перегріву чаші і, відповідно, тютюну. Для того щоб цього не сталося, рекомендуємо курити кальян на глибокий вдих і при курінні його продувати — дві тяги в себе, одну від себе.

Доставка їжі
© 2021 Український ресторан Prynada. Розробка сайту - Jam